Hotel Vera Miramar Resort boeken
Bekijk hieronder alle vakantie aanbiedingen voor Hotel Vera Miramar Resort
Aanbieder | Prijs per persoon vanaf | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Bekijk direct de actuele prijzen! | Bekijken | ||||
![]() |
Bekijk direct de actuele prijzen! | Bekijken | ||||
![]() |
Bekijk direct de actuele prijzen! | Bekijken | ||||
Meer aanbiedingen | Meer aanbiedingen |
Aan het privéstrand van Icmeler en op 1 kilometer afstand van het centrum van Bodrum ligt het prachtige Vera Miramar Resort. Het hotel, voorheen Vera Club TMT, is onlangs compleet gerenoveerd en heeft nu een rustige, moderne uitstraling. Dit All Inclusive hotel is ideaal voor het hele gezin, want er is voor iedereen wat wils. Van de rustgevende tuin en twee heerlijke pieren tot gave glijbanen en aparte kinderbaden: is dit de vakantie in Turkije waar je naar op zoek bent?
Waterpret hoef je niet mis te lopen in Vera Miramar Resort: het hotel heeft 4 zwembaden. Eén van de zwembaden heeft drie glijbanen, dus ook voor de kleintjes is er genoeg vertier. Voor wie liever geniet van het Turkse zonnetje, kan neerdalen op een ligbed met matras, parasol en bijzettafel. Het hotel heeft een badhanddoekenservice. Voor wat meer activiteit op het water is Vera Miramar zeer uitgebreid: zo kun je windsurfen, duiken, kanoën en waterskiën. Beweging op het droge is er ook in de vorm van een tennisbaan, een basketbalveld en een tafeltennistafel. Voor dansjes tot in de late uren heeft het hotel een openlucht discotheek.
Wie dol is op ontspanning zal zichzelf vaak terugvinden in het Wellness Center van de accommodatie. Hier geniet je van een Turks stoombad en de Finse sauna. Of boek tegen betaling één van de behandelingen, waaronder aromatherapie, massages en manicures. De rustgevende tuin van Vera Miramar Resort heeft een natuurstenen pad en begroeiing met lage bomen. Het hotel heeft twee aangelegde pieren op betonnen platen.
De All Inclusive formule van het hotel betekent dat je dagelijks aanschuift bij het ontbijt-, lunch-, en dinerbuffet van het resort. Daarnaast zijn er drie à-la-carterestaurants waaruit je kunt kiezen om 1x per week te dineren. 's Middags zijn er diverse snacks, ijs en patisserie. Laat in de avond nog trek? Tussen 23.00 en 0.00 uur biedt het hotel een middernachtsoep aan. De lokale (non) alcoholische dranken en Turkse koffie zijn inbegrepen. Tegen betaling kun je verse vruchtensappen bestellen.
Bekijk hieronder alle vakantie aanbiedingen voor Hotel Vera Miramar Resort